Spektakle dla dzieci

„Ni w ząbek” spektakl edukacyjny dla widzów w wieku od 4 do 9 lat, kolejna propozycja repertuarowa Teatru Mostownia.
Historia opowiada o przygodach mlecznego ząbka Oliego, który nie dbając o higienę popada w tarapaty, z których ratuje go Wróżka Zębuszka. Mały Oli przechodzi przemianę i wyrasta na mądrego, stałego zęba Aleksandra, który wie, jak w odpowiedni sposób dbać o zdrowie.

Spektakl zrealizowany jest przede wszystkim jako forma lalkowa. Dzięki przyjemnej formule kameralnego teatru, dzieci będą mogły dobrze się bawić, a przede wszystkim zapoznać się z zasadami higieny jamy ustnej. Po każdym spektaklu artyści prowadzą krótkie warsztaty, podczas których mali widzowie wraz z opiekunami mogą poćwiczyć i utrwalić poznane zasady.

Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Grewling-Stolc, Jakub Zalewski
Obsada: Agnieszka Grewling-Stolc, Jakub Zalewski
Scenografia i lalki: Jakub Zalewski i grupa Mostoplast oraz ReSza
Muzyka: Magdalena  Żulińska

CENNIK BILETÓW INDYWIDUALNYCH
Bilet normalny: 25 zł
Bilet ulgowy: 20 zł

„Jeden, jeden dwa” to spektakl edukacyjny dedykowany widzom w wieku 4-9 lat. Historia opowiada przygody dwóch braci, którzy zostają sami w domu. Podczas zabaw i sprzeczek dochodzi do sytuacji, w której chłopcy zmuszeni są wezwać pomoc.

Sceny z przygód chłopców przedstawione są w zabawny sposób tak, aby dzieci poprzez przeżywanie historii razem z bohaterami nauczyli się wzywać pomoc w sytuacji zagrożenia. Po spektaklu dzieci uczestniczą w spotkaniu z aktorami oraz warsztatach na temat bezpieczeństwa.

Scenariusz i reżyseria:
Agnieszka Grewling-Stolc

Muzyka:
Magdalena Żulińska

Występują:
Michał Kowalski
Jakub Zalewski

CENNIK BILETÓW INDYWIDUALNYCH
Bilet normalny: 25 zł
Bilet ulgowy: 20 zł