Impro dla dorosłych

Nie mamy scenariusza, nie mamy reżysera. Mamy scenę, widzów i siebie nawzajem. Jesteśmy grupą teatralną zajmującą się impro, czyli improwizacjami komediowymi. To forma teatru, w którym spektakle nie posiadają wcześniej ustalonego przebiegu czy scenariusza. Aktorzy improwizują, a dialogi i fabuła scen powstają spontanicznie, tu i teraz.
Podczas naszych spektakli punktem wyjścia do improwizacji są sugestie, pomysły czy zadania wymyślone przez widzów. Mogą oni zdecydować np. w jakim miejscu dzieje się scena, jaką postacią jest dany aktor czy jakie słowo lub zdanie ma posłużyć improwizatorom za inspiracje.
W Dzień Ojca pochylimy się nad najlepszymi tekstami i powiedzonkami naszych oraz Waszych ojców, albo mówiąc bardziej miękko – tatów. Zagramy format „Tu i tam”. To szereg komediowych scen, z których każda dziać będzie się w zaproponowanym przez widzów miejscu. Teoretycznie niepowiązane ze sobą etiudy połączy jedno – zdanie, od którego każda ze scen się rozpocznie. A może tak naprawdę połączy je coś więcej? O tym przekonamy się w trakcie trwania spektaklu.
Kabarety Cię nie bawią? Stand up to nie Twoja bajka? Spróbuj czegoś nowego i przyjdź na impro!
Zapraszamy na wieczór pełen komedii.
Jesteśmy Bebe, Adam, Paweł i Waldek. Jesteśmy SzaFoFe.
 
Data: 23.06.2024
Miejsce: Teatr Mostownia
Zapraszamy widzów 16+
Bilety w cenie 35 zł dostępne już teraz online*: https://mostownia.interticket.pl/ 💸
*Możliwość zakupienia wejściówek również w dniu wydarzenia w kasie Teatru!
Do zobaczenia! 🔥
 
Teatr Mostownia
ul. Miszewskiego 16, Gdańsk-Wrzeszcz