Poezja ze smakiem

Przed nami trzecie spotkanie z cyklu „Poezja ze smakiem”!!!
 
Tym razem spotykamy się 2 lipca 2022r., o godz. 16:00, w Teatrze MOSTOWNIA!
W niesamowitą, twórczą podróż zabierze Was Barbara Piórkowska – pisarka, poetka. Autorka powieści „Szklanka na pająki” (2010/2018), prozy „Utkanki” (2014), powieści „Kraboszki” (2020), czterech tomów poetyckich, w tym ostatniego pt. „Syberia” (2016), współtwórczyni spektakli poetyckich i teatralnych. Nauczycielka w pracowni kreacji literackich i blogów w Pałacu Młodzieży w Gdańsku (2002-2018), trenerka warsztatów twórczego pisania m.in. na ogólnopolskim festiwalu rozwojowym dla kobiet Progressteron. Nominowana do Nagrody Miasta Gdańska w Dziedzinie Kultury „Splendor Gedanensis” za rok 2010. Laureatka Nagrody Gdańskich Bibliotekarzy „Pro Libro Legendo” za rok 2010, zdobywczyni I nagrody w Konkursie Literatury Pomorskiej i Kaszubskiej 2021 Costerina (kategoria proza). Od kilku lat prowadzi spacery zielarsko- i roślinno-literackie oraz z twórczym pisaniem. Stypendystka Miasta Gdańska i Marszałka Województwa Pomorskiego. Obecnie redaguje powieść „Gaja” i pisze zielony przewodnik literacki po Gdańsku.
 
Podczas spotkania Stowarzyszenie zapewnia opiekę dla dzieci!!!
Dlatego cykl kierowany jest przede wszystkim do kobiet, które ze względu na opiekę nad dziećmi nie mogą pozwolić sobie na korzystanie z różnych form kultury!
Będziemy spotykać się raz w miesiącu, słuchać najpiękniejszej poezji, dyskutować przy kawie oraz wymieniać się doświadczeniami! W tym czasie, w sali obok Wasze dzieci będą spędzać twórczo czas podczas zabaw z Naszymi wolontariuszami😊
Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują wcześniejsze zapisy.
Wszystkie zainteresowane mamy prosimy o wysłanie drogą mailową na adres: m.kowalska@most-gdansk.pl : imię oraz nazwisko, tel. kontaktowy, Imię/imiona, wiek oraz ilość dzieci.
 
Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Stowarzyszenie Kulturalno – Edukacyjne MOST
Teatr MOSTOWNIA
tel.: +48 502-606-977
e-mail: m.kowalska@most-gdansk.pl
Projekt „dofinansowano ze środków Miasta Gdańska w ramach projektu Gdański Fundusz Sąsiedzki”.