Prezeska Stowarzyszenia Kulturalno-Edukacyjnego MOST.

Od 2000 r. zawodowo i prywatnie związana z Trójmiastem. Wcześniej jako studentka, działania z zakresu animacji kulturalnej realizowała na Dolnym Śląsku, głównie we Wrocławiu. W tym okresie pasją było śpiewanie. Była wokalistka punkowego zespołu FATE, z którym nagrała dwie płyty.

Specjalistka ds. edukacji społeczno-kulturalnej w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku. Od ponad 20 lat instruktorka teatralna, reżyserka i autorka scenariuszy do spektakli dla dzieci i młodzieży. Pedagożka teatralna i nauczycielka dramy pedagogicznej z doświadczeniem pracy w Pałacu Młodzieży, XIX LO i Teatrze Miniatura w Gdańsku. Pomysłodawczyni i realizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego MOST. Laureatka nagrody za wybitne osiągnięcia w organizacji zdarzeń teatralnych w Ogólnopolskim Konkursie „Bliżej Teatru” organizowanym przez Towarzystwo Kultury Teatralnej pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwa Edukacji. Laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska w dziedzinie kultury, w 2017 roku wyróżniona honorową odznaką Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

W pracy scenicznej bazuje przede wszystkim na klasycznym teatrze dramatycznym, dbającym o przekaz słowny i wyrazistą grę aktorską. Przedstawienia realizowane w ostatnim czasie, sięgają po nowe środki wyrazu, jakimi są plastyka ciała, gestu i ruchu scenicznego ze szczególnym uwzględnieniem minimalizmu i symboliki scenografii.
Doceniając fakt ciągłego samorozwoju, aktywnie uczestniczy w wielu kursach, seminariach i warsztatach z zakresu sztuki scenicznej i rozwoju umiejętności pedagogicznych. Jednocześnie sama prowadzi warsztaty teatralne i dramowe dla dzieci i młodzieży oraz zasiada w komisjach jurorskich konkursów teatralnych i recytatorskich.