Obóz 2020

LETNI OBÓZ ARTYSTYCZNY MOST 2020
 
Uwaga: wyjazd na obóz dnia 09 sierpnia o godz. 11.00 - zbiórka o godz. 10.45 na parkingu Centrum Handlowego OSOWA przy Obwodnicy Trójmiasta, ul Spacerowa (mały parking po lewej stronie od wjazdu, za postojem TAXI). Powrót z obozu dnia 19 sierpnia, wyjazd z Ośrodka ok godz. 11.00 - przyjazd na parking CH OSOWA ok. godz. 13.00-14.00.

aktualizacja dokumentów na dzień 24.07.2020

Oświadczenie zdrowotne .pdf  .doc
Regulamin BHP COVID-19 .pdf
Niezbędnik dla uczestników i opiekunów .pdf


WAŻNE INFORMACJE Z DNIA 14.04.2020r.
W związku z terminem wpłaty drugiej raty za Obóz Artystyczny MOST oraz z obecną sytuacją związaną z COVID-19 pragnę Państwa poinformować o kilku szczegółach i mam nadzieję, odpowiedzieć na niektóre pojawiające się pytania.
 
Nasz Obóz przypada na termin 9-19 sierpnia, to z perspektywy kwietnia jeszcze odległy czas. Wiem, że w sieci i tv pojawiły się słowa ministra Szumowskiego o tym, że tegoroczne wakacje nie będą wyglądały jak w latach poprzednich. Oczywiście w związku z tymi słowami i niepewną sytuacją bierzemy pod uwagę wariant odwołania Obozu.
Jednak pragnę stanowczo poinformować, że na ten moment nie podejmujemy tak radykalnych decyzji. Nas obowiązują ustawy i rozporządzenia wydawane przez Ministerstwo Edukacji oraz przepisy Kuratorium Oświaty w Gdańsku, a nie słowa z wywiadu radiowego. Jeżeli nie będzie zakazu organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży, to nasz Obóz odbędzie się bez zmian. Natomiast, jeżeli prawo będzie stanowić inaczej, to oczywiście dostosujemy się do zasad. Organizacja naszego Obozu musi być zatwierdzona przez Kuratorium zatem, aby legalnie zorganizować wyjazd musimy mieć zgody. Bez takich pozwoleń nic nie zorganizujemy.
Oczywiście w przypadku jakichkolwiek zmian w przepisach uniemożliwiających organizację Obozu będziemy Państwa informować na bieżąco.
 
Jeśli chodzi o termin wpłaty drugiej raty, to z kilku względów nie będziemy tego egzekwować idąc Państwu na rękę. Wpłata jest dobrowolna. Jej brak nie wiąże się z utratą miejsca na liście uczestników. Rozumiemy, że niektórzy z Państwa mogą być obecnie w trudniejszej, niestabilnej sytuacji finansowej i wpłata zaliczki może być problemem. Jeżeli Państwo wolicie, można poczekać i wpłacić całość kwoty do połowy czerwca. Wówczas też będzie jasne, czy Obóz się odbędzie.
 
Ci z Państwa, którzy wpłacili drugą, a nawet trzecią zaliczkę oczywiście nie mają się o co martwić. Pieniądze nie przepadną. W przypadku decyzji o odwołaniu Obozu zwrócimy pieniądze.
 
W sprawie zwrotu zaliczek, zgodnie z zapisem w Warunkach Uczestnictwa, oddamy Państwu kwotę pomniejszoną o faktycznie poniesione koszty. Mam nadzieję, że to nie będzie kłopot. Obecnie kwota pomniejszenia wynosi 50 zł na osobę. Zaprzestaliśmy wpłat zaliczek oraz innych wydatków, dlatego ta kwota nie ulegnie zwiększeniu.
Zatem dla przykładu osoby, które wpłaciły 500 zł na konto otrzymają 450 zł, a osoby, które wpłaciły 1800 zł otrzymają 1750 zł.
 
Jeśli ktoś z Państwa już teraz (niestety) podejmie decyzję o rezygnacji uprzejmie proszę o powiadomienie o tym mailowo.
„W związku z……. zgłaszam rezygnację mojej córki/mojego syna ………………………………….. z udziału w Obozie Artystycznym MOST w Wymysłowie w dniach 9-19 sierpnia 2020.
Jednocześnie proszę o zwrot zaliczki  w wysokości …. (pomniejszonej o koszty organizacyjne w wysokości 50 zł) na konto:…………………….
Podpis rodzica……………………”
 
Oczywiście gdyby ktoś z Państwa miał jakieś dodatkowe pytania proszę dzwonić lub pisać.
My, jako organizatorzy bardzo liczymy na to, że obóz dojdzie do skutku. Po tych trudnych tygodniach, a nawet miesiącach izolacji i wyczerpania psychicznego wszyscy, a zwłaszcza dzieci będziemy potrzebować kreatywnego i beztroskiego wypoczynku.
 
Życzę dużo zdrowia i optymizmu,
 
Agnieszka Grewling-Stolc
Prezes Zarządu
Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjne MOST
w Gdańsku
 
BRAK MIEJSC!
Istnieje możliwość wpisania się na listę rezerwową poprzez wysłanie formularza.

Zapraszamy na kolejne wakacje z MOSTem. Obóz Artystyczny MOST będzie organizowany już po raz dziesiąty. Ponownie pojedziemy do malowniczego Dworku Wymysłowo www.dworekwymyslowo.pl. Każdy do woli będzie mógł wyżyć się na warsztatach teatralnych, plastycznych, tanecznych, kreatywnych, filmowych i sportowych. Nie zabraknie również niespodzianek.
Na Obóz zapraszamy dzieci i młodzież od 7 do 18 lat.
 

KROK 1
Zapoznaj się z dokumentami:
Warunki uczestnictwa .pdf
Regulamin obozu .pdf
--------------------------

KROK 2

Prześlij formularz zgłoszenia online

Formularz zgłoszenia uczestnictwa w Obozie Artystycznym MOST w sierpniu 2020r. dostępny tutaj
O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń i liczba wolnych miejsc.
--------------------------

KROK 3
Poniżej zamieszczone dokumenty wydrukuj, wypełnij i dostarcz pocztą na adres: Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjne MOST, ul. Grunwaldzka 16, 80-236 Gdańsk lub osobiście pod ten sam adres od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00 - 19.00 (do p.Kasi Michny) 

Karta kwalifikacyjna .pdf  .doc
Zgoda na leczenie szpitalne .pdf  .doc
Upoważnienie do podawania leków .pdf  .doc
--------------------------

Informacje:
Agnieszka Grewling-Stolc
Tel.: 608-688-402
most@most-gdansk.pl
 
 

KONTAKT

Prezes Stowarzyszenia:
Agnieszka Grewling-Stolc
a.grewling-stolc@most-gdansk.plStowarzyszenie Kulturalno - Edukacyjne MOST
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 4/1
80-230 Gdańsk
NIP: 9571033569

tel.: + 48 58 333 7 000
tel: +48 608 688 402

Nowy numer konta bankowego:

AKTUALNOŚCI

21
2.2021
Obóz Artystyczny MOST 2021 - od dnia 24.02. godz. 00.00 uruchamiamy zapisy. Więcej informacji tutaj kliknij po więcej...
9
12.2020
Zapraszamy na Zimowe Warsztaty Artystyczne Formularz zgłoszenia uczestnictwa -->tutaj kliknij po więcej...
19
7.2020
Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach MOST. Od września 2020 poza zajęciami teatralnymi mamy w ofercie warsztaty kuglarskie, scenograficzne oraz teatr po angielsku. Do 15 sierpnia zapraszamy do w kliknij po więcej...