jesteśmy na
Współpracujemy z:
Teatr Miniatura
Teatr Pod Mostem 2 "Poza zasięgiem"
Teatr MIAU - Muzyczne I Aktorskie Uzależnienie " Dr Pavlovicz"
Teatr KWA "By nie zgubić się w samotności"
Teatr Pod Mostem "Jak przez kij we wsi zamęt był"
Teatr GUMA - Grupa Utalentowanych Młodych Artystów " Kopciuszek, prawdziwa historia"
Teatr GUMA - Grupa Utalentowanych Młodych Artystów " Kopciuszek, prawdziwa historia"
Teatr Prosto z Mostu "Zróbmy coś"
Teatrzyk Prosto z Mostu "Czary, mary i nic"
Teatrzyk Prosto z Mostu "Czary, mary i nic"
e-mail: most@most-gdansk.pl Tel: 58/333-7-000

Ewa Dziedzic

Absolwentka filologii polskiej oraz Studiów Podyplomowych Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Gdańskim oraz Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich w Warszawie. Wieloletnia nauczycielka i instruktorka teatralna.
Zrealizowane spektakle (w których grała): „Mistrz i Małgorzata” w reż. A. Waldena (główna rola, grałam Wolanda), „Nosorożec w jeżynach”(monodram) w reż. M. Branda, „Oświadczyny” w reż. M. Branda, „Da Vinci miał rację” w reż. W. Tremiszewskiego, „Dobry Wujek” w reż. R. Glockner’a ( świetny amerykański reżyser, ponadto przez 10 lat pracował z Dustinem Hoffmanem), „So fresh” w reż. I. Trybuły (teatr tańca), „Którędy do nieba” w reż. A. Pieczyńskiego, „Sen nocy letniej”  we współpracy z London Metropolitan Uniwersity podczas Festiwalu Szekspirowskiego, „W sieci” w reż. J. Machulskiego, „W małym dworku”  w reż. J. Machulskiego.
Filmy: "W stepie szerokim" w reż. Abelarda Gizy, "Milion dolarów" w reż Janusza Kondratiuka
Z dziećmi i młodzieżą zrealizowała ogromną ilość spektakli i kilka filmów. Prawie wszystkie zrealizowane były na podstawie autorskich scenariuszy. Jeden z największych sukcesów o międzynarodowym zasięgu to "Romeo i Julia w nowej wersji" prezentowany na Festival Internazionale  Artisti di Strada (międzynarodowy festiwal teatrów ulicznych) w Benevento pod Neapolem. Inne sukcesy to m.in. spektakle "Gdzie jest Gucio?"i "Szkoła" zrealizowane dla Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Cieplewie.

KONTAKT

Prezes Stowarzyszenia:
Agnieszka Grewling-Stolc
a.grewling-stolc@most-gdansk.plStowarzyszenie Kulturalno - Edukacyjne MOST
ul. Grunwaldzka 16
80-236 Gdańsk
NIP: 9571033569
tel: +48 608 688 402
Konto: BOŚ 22 1540 1098 2109 5554 9828 0001

AKTUALNOŚCI

4
6.2019
Premiery i pokazy spektakli kliknij po więcej...
2
6.2019
UWAGA! Uprzejmie informujemy, że spotkanie organizacyjne w sprawie Obozu Artystycznego MOST odbędzie się 10 czerwca 2019 r. w poniedziałek o godzinie 18.00 w Teatrze Miniatura w Gdańsku. kliknij po więcej...
18
3.2019
Zapraszamy na X Ogólnopolski Festiwal Teatralny MOST który odbędzie się w dniach 24-26 czerwca 2019 r. Karta zgłoszenia dostępna tutaj kliknij po więcej...