Zajęcia MOST w czasach izolacji

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy,
czas izolacji niestety się przedłuża. Mieliśmy ogromne nadzieje, że od juta rozpoczniemy nasze stacjonarne zajęcia w teatrze. Tak się jednak nie stanie. W związku z tym wprowadzamy nową formę warsztatów – zdalną. Wiemy, że dzieci i młodzież są teraz zarzucani pracami domowymi i innymi zadaniami do wykonania. Nie chcemy absolutnie dodawać Wam pracy. Chcemy z Wami miło spędzać czas, traktując to jednocześnie jako odskocznię od natłoku nauki. Mamy nadzieję, że kontakt z instruktorami i członkami grup zadziała na Was terapeutycznie. Damy sobie nawzajem dobrą energię i przy okazji w nowych okolicznościach będziemy pracować nad spektaklami, których finał miejmy nadzieję, że będzie w czerwcu :) Chcemy Was wspierać i dać kanał do wyładowania frustracji, zmęczenia, apatii poprzez twórcze i kreatywne zadania.
Każda z grup będzie spotykać się on-line w swoje dni i w swoich godzinach zajęć.
 
Stowarzyszenie MOST zakupiło aplikację do wideo rozmów. Prawdopodobnie jutro wyślę kolejnym mailem instrukcję obsługi. Wszystkie wskazówki będą również w aktualnościach na naszej stronie internetowej. Chcemy, aby program był łatwy do obsługi i możliwy do stosowania również na telefonach. Będziemy wdzięczni za pomoc Rodziców zarówno w technicznych rozwiązaniach jak i przypominaniu o zajęciach.
Będziemy w ten sposób pracować do odwołania. Dwa zajęcia każdej grupy, które nie odbyły się w marcu, będą odpracowane bądź w ramach zajęć on-line, bądź w dodatkowych próbach przed premierami. Każdy instruktor z grupą podejmie takie decyzje indywidualnie.
 
Dla nas wszystkich te nowe okoliczności, to czas próby i wyzwań. Nikt zapewne nie był przygotowany na taki obrót spraw, ale trzeba upatrywać dobrych stron i wierzyć, że nowe doświadczenia nas wzbogacą.
Stowarzyszenie musi działać, dlatego kierujemy do wszystkich ogromną prośbę o terminowe dokonywanie opłat za zajęcia. Mam nadzieję, że z wyrozumiałością podejdziecie Państwo do tego. Mimo braku działań bezpośrednich nasza organizacja ma bieżące wydatki, które musimy opłacać. Poza tym w przyszłym tygodniu rusza remont naszej nowej siedziby i tamte zobowiązania wynikające z zawartych umów również musimy regulować.
Opłat można dokonywać jedynie na konto:
Bank Ochrony Środowiska   22 1540 1098 2109 5554 9828 0001
z dopiskiem: nazwa teatru + miesiąc + imię i nazwisko uczestnika.
Gdyby ktoś z Państwa był w trudnej sytuacji finansowej (ze względu na kryzys izolacji), proszę o indywidualny kontakt ze mną.
 
Jednocześnie zachęcamy do śledzenia naszego fanpage https://www.facebook.com/mostgdansk/  Bądźmy ze sobą w kontakcie. Staramy się zamieszczać tam posty, które poprawią Wam humor :)
 
W imieniu swoim i wszystkich instruktorów serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia :)
Agnieszka Grewling-Stolc

KONTAKT

Prezes Stowarzyszenia:
Agnieszka Grewling-Stolc
a.grewling-stolc@most-gdansk.plStowarzyszenie Kulturalno - Edukacyjne MOST
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 4/1
80-230 Gdańsk
NIP: 9571033569

tel.: + 48 58 333 7 000
tel: +48 608 688 402

Nowy numer konta bankowego:

AKTUALNOŚCI

19
7.2020
Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach MOST. Od września 2020 poza zajęciami teatralnymi mamy w ofercie warsztaty kuglarskie, scenograficzne oraz teatr po angielsku. Do 15 sierpnia zapraszamy do w kliknij po więcej...
14
4.2020
W związku z terminem wpłaty drugiej raty za Obóz Artystyczny MOST oraz z obecną sytuacją związaną z COVID-19 pragnę Państwa poinformować o kilku szczegółach i mam nadzieję, od kliknij po więcej...
25
3.2020
Stowarzyszenie MOST posiada pełną wersję systemu do spotkań online o nazwie Zoom. Dzięki Zoom możemy prowadzić i brać udział w spotkaniach nie tylko przy użyciu komputera stacjonarnego lub l kliknij po więcej...