OBÓZ

WAŻNE INFORMACJE O OBOZIE!
Czas wyjazdu na Obóz zbliża się dużymi krokami, dlatego przekazujemy Państwu „NIEZBĘDNIK”, w którym znajdziecie Państwo wszystkie podstawowe informacje dot. wyjazdu i pobytu.
Dodatkowo informujemy, że w dniu wyjazdu można przekazać wychowawcom pozwolenia (napisane odręcznie) na sprawdzanie dziecka po wieczornej toalecie na obecność ukąszeń owadów, w tym przede wszystkim kleszczy. Dodatkowo można napisać informację czy dziecko powinno/może/nie powinno uczestniczyć w niedzielnych mszach św.
W dniu wyjazdu będzie można odebrać fakturę za obóz.
 
Jesteśmy z wychowawcami po naradzie programowej i oczywiście nie chcielibyśmy zdradzać wszystkich niespodzianek, które czekają na dzieci i młodzież podczas obozu, ale kilka informacji „przemycamy”, bo być może uczestnicy będą chcieli dodatkowo zabrać coś ze sobą :)
W tym roku tematem wiodącym na warsztatach będzie świat robotów, oczywiście takich, jakie tylko podpowie wyobraźnia, ale mile widziane będą elementy sreberkowe, brokatowe na zajęcia ze scenografii, plastyki, filmu i teatru itp….
Poza programem warsztatowym przewidujemy takie imprezy jak:
- karaoke
- gra terenowa
- konkurs talentów
- występy kabaretowe
- konkursy sportowe i wiele innych
Do południa uczestnicy będą pracowali w dwóch blokach tematycznych: plastyczno-multimedialnym i teatralno-tanecznym. Każdy uczestnik wybiera blok tzw. „obowiązkowy”. Natomiast warsztaty popołudniowe są typu „open” i  każdy uczestnik może wziąć udział w warsztatach, które sobie wybierze: teatr, taniec, multimedia/film, plastyka, sport.
Podział na grupy tematyczne dokonany będzie pierwszego dnia obozu, dlatego osoby, które dojadą później, proszę o przesłanie decyzji na maila.
NIEZBĘDNIK .pdf

KONTAKT

Prezes Stowarzyszenia:
Agnieszka Grewling-Stolc
a.grewling-stolc@most-gdansk.plStowarzyszenie Kulturalno - Edukacyjne MOST
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 4/1
80-230 Gdańsk
NIP: 9571033569

tel.: + 48 58 333 7 000
tel: +48 608 688 402

Konto: 22 1540 1098 2109 5554 9828 0001

AKTUALNOŚCI

19
7.2020
Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach MOST. Od września 2020 poza zajęciami teatralnymi mamy w ofercie warsztaty kuglarskie, scenograficzne oraz teatr po angielsku. Do 15 sierpnia zapraszamy do w kliknij po więcej...
14
4.2020
W związku z terminem wpłaty drugiej raty za Obóz Artystyczny MOST oraz z obecną sytuacją związaną z COVID-19 pragnę Państwa poinformować o kilku szczegółach i mam nadzieję, od kliknij po więcej...
25
3.2020
Stowarzyszenie MOST posiada pełną wersję systemu do spotkań online o nazwie Zoom. Dzięki Zoom możemy prowadzić i brać udział w spotkaniach nie tylko przy użyciu komputera stacjonarnego lub l kliknij po więcej...