OBÓZ

WAŻNE INFORMACJE O OBOZIE!
Czas wyjazdu na Obóz zbliża się dużymi krokami, dlatego przekazujemy Państwu „NIEZBĘDNIK”, w którym znajdziecie Państwo wszystkie podstawowe informacje dot. wyjazdu i pobytu.
Dodatkowo informujemy, że w dniu wyjazdu można przekazać wychowawcom pozwolenia (napisane odręcznie) na sprawdzanie dziecka po wieczornej toalecie na obecność ukąszeń owadów, w tym przede wszystkim kleszczy. Dodatkowo można napisać informację czy dziecko powinno/może/nie powinno uczestniczyć w niedzielnych mszach św.
W dniu wyjazdu będzie można odebrać fakturę za obóz.
 
Jesteśmy z wychowawcami po naradzie programowej i oczywiście nie chcielibyśmy zdradzać wszystkich niespodzianek, które czekają na dzieci i młodzież podczas obozu, ale kilka informacji „przemycamy”, bo być może uczestnicy będą chcieli dodatkowo zabrać coś ze sobą :)
W tym roku tematem wiodącym na warsztatach będzie świat robotów, oczywiście takich, jakie tylko podpowie wyobraźnia, ale mile widziane będą elementy sreberkowe, brokatowe na zajęcia ze scenografii, plastyki, filmu i teatru itp….
Poza programem warsztatowym przewidujemy takie imprezy jak:
- karaoke
- gra terenowa
- konkurs talentów
- występy kabaretowe
- konkursy sportowe i wiele innych
Do południa uczestnicy będą pracowali w dwóch blokach tematycznych: plastyczno-multimedialnym i teatralno-tanecznym. Każdy uczestnik wybiera blok tzw. „obowiązkowy”. Natomiast warsztaty popołudniowe są typu „open” i  każdy uczestnik może wziąć udział w warsztatach, które sobie wybierze: teatr, taniec, multimedia/film, plastyka, sport.
Podział na grupy tematyczne dokonany będzie pierwszego dnia obozu, dlatego osoby, które dojadą później, proszę o przesłanie decyzji na maila.
NIEZBĘDNIK .pdf

KONTAKT

Prezes Stowarzyszenia:
Agnieszka Grewling-Stolc
a.grewling-stolc@most-gdansk.plStowarzyszenie Kulturalno - Edukacyjne MOST
ul. Grunwaldzka 16
80-236 Gdańsk
NIP: 9571033569
tel: +48 608 688 402
Konto: BOŚ 22 1540 1098 2109 5554 9828 0001

AKTUALNOŚCI

9
12.2019
Kolejny Obóz Artystyczny MOST odbędzie się w dniach 09-19.08.2020r. Zapisy na obóz zostaną uruchomione w miesiącu styczniu. kliknij po więcej...
30
10.2019
Przypominamy, że dnia 01 listopada nie ma warsztatów. W kolejne dni, w tym również 02 listopada, zajęcia odbywają się w wegług standardowego harmonogramu. kliknij po więcej...
25
9.2019
Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć warsztatowych w MOST kliknij po więcej...